top of page
9-02-2020 gribuvasaru-lv (123).jpg

Privāts koncerts

Repertuārs pēc Jūsu vēlmēm vai jau iepriekš sagatavotas programmas. Viendaļīgs koncerts – 15min līdz 1 stunda. Divdaļīgs koncerts 40min + 40min vai mazāk.

9-02-2020%20gribuvasaru-lv%20(134)_edite

Kāzu svinības

Fona mūzika svinībām līdz pat trīs stundu garumam. Stīgu kvarteta Fantastic Four repertuārs veidots gadiem ilgi un pārbaudīts pieredzē - džeza standarti, itāļu kino mūzika, tango, latviešu kino mūzika, melodiska fona mūzika. Piedāvājam arī Pure Classics programmu garumā līdz divām stundām. Iespējama individuāla programmas saskaņošana un repertuāra piemeklēšana.

9-02-2020 gribuvasaru-lv (113).jpg

Fona mūzika

Viesu sagaidīšanai vai izklaidēšanai  prezentācijās, semināros, korporatīvajos pasākumos u.c.

9-02-2020 gribuvasaru-lv (149).jpg

Kāzu ceremonija

Piedalāmies kāzu ceremonijās visā Latvijas teritorijā. Baznīca vai upes krasts, priežu mežs vai skaista pļava.. Individuāli pielāgojamies Jūsu ceremonijas plānam, kā arī piedāvājam fona mūziku viesu sagaidīšanai. Iepējama arī orģinālu aranžiju radīšana Jūsu izvēlētai mūzikai.

9-02-2020 gribuvasaru-lv (152).jpg

Priekšnesums pārsteigums

Muzikāla dāvana dzimšanas dienā, pārsteigums bildinot vai romantisks vakars restorānā - atradīsim piemērotāko muzikālo noformējumu jebkuriem dzīves svētkiem.

Sheet Music Edits

Aranžijas

Izveidosim oriģinālu aranžiju Jūsu izvēlētajai mūzikai vai piedāvāsim kādu no neskaitāmajām jau gatavajām populāro dziesmu un skaņdarbu versijām. 

bottom of page